Portfolio

01
Současnost - redaktor

Aktuální spolupráce

TryHard.cz

Největší česko-slovenský komunitní portál pro MOBA hru League of Legends. Od srpna 2017 jsem zde napsal několik stovek článků a vedu řadu vlastních originálních sérií. Kromě novinek ze hry přináším i aktuality z LoL esportu.

Grunex.com

V Grunexu přináším krátké hardware novinky pro PC hráče. Kromě toho se starám o hardwarové recenze a testování produktů. Dále zpracovávám novinky z herního světa s vysokým potenciálem čtenosti a v neposlední řadě i plnohodnotné herní recenze.

Tyden.cz

V rámci spolupráce s Grunexem a zpravodajským webem Tyden.cz tvořím kompletní obsah rubriky Počítačové hry. Jde o krátké novinky z herního světa mířené pro nenáročné a občasné hráče.

02
Minulost

Minulé spolupráce

Majncraft.cz

Přibližně od roku 2013 jsem se aktivně zapojoval do komunitního projektu nejstaršího Minecraft serveru v CZ/SK. Toto období mě naučilo práci s herní komunitou, například i pořádáním pravidelných Ultra Hardcore eventů.

03
Záliby

Koníčky a zájmy

3D tisk

Ve volném čase se věnuji 3D tisku. Nejprve s tiskárnou Ender 3, nyní s Prusa Mk3S. Většinou jde o drobnosti do domácnosti, figurky a další ozdobné předměty. Nabízím také tisk jednoduchých předmětů na zakázku. Některé moje toulky okolo 3D tisku naleznete i na blogu.

PC Hardware

Svůj první počítač jsem dostal ve třech letech. Od dětství na něm rád hraji, ale také se aktivně zajímám o hardware. Tento koníček se krásně doplňuje s prací hardware redaktora. O většině novinek tak vím mnoho podrobností a jsem vždy v obraze.

Webová tvorba

V mezidobí od maturity až po kariéru redaktora jsem tvořil webové stránky a staral se o Linux servery. Rovněž jsem v této době studoval aplikovanou informatiku a není mi tak cizí ani základ programování. S přehledem se tak vyznám v redakčních systémech a dokážu efektivně čerpat i méně dostupné informace z různých webů, dokumentací a wikipedií.