Reference

disuk.cz

Galerie

Regionální zpravodajský web přizpůsobený pro čtení článků, které zde pravidelně vycházejí. S tím je spojen nejen vzhled, ale i administrace, jež vyšla vstříc redaktorům pro jejich maximální pohodlí při psaní a editaci textů.

Ondřej Syrový za DIS ÚK:
„Jsem s tvorbou webu nadmíru spokojen, splňuje všechny podmínky, které jsem zadal a navíc mám jistotu, že se mohu na Davida vždy, v případě problémů s webem, obrátit a on je v co nejkratší době vyřeší.“

vyzivavusti.cz

Galerie

Jeden z mých prvních webů. Šlo původně o předělání starého webu, který byl psán jen v čistém HTML kódu s minimem CSS. Prioritou bylo vytvoření klíčových slov, nový ceník, responzivní vzhled a napojení na sociální sítě.

Tereza Boháčková za Výživové poradenství v Ústí nad Labem:
„Naprostá spokojenost, výborná komunikace, rychlé vyřešení problému, webové stránky jsou pěkné, přehledné, snadno se spravují.“

kr-fitness.cz

Galerie

Osobní web fitness trenéra Kevina Rikowského. Důležitou stránku zde hráli reference a osobní profil. K webu se také přidal menší e-shop jeho sponzorů.

Kevin Rikowský:
„David je člověk, který má velikou představivost. Je na něj spoleh a je velice pracovitý. Hned pochopí co člověk chce a dá do toho 110%, aby byl klient spokojen. Mohu jen doporučit.“

medvidekeshop.cz

Galerie

Internetový obchod postavený na systému Prestashop. Na tomto e-shopu bylo především nutné dodělat několik desítek drobných detailů, které působily neprofesionálně. Ať už přeložení stránek nebo úprava CSS či vytvoření štítků a třídění zboží dle nich.

marketa-dousova.cz

Galerie

Internetová stránka, která slouží jako prezentace a zároveň rozcestník na další webové služby a sociální sítě. V podstatě se jedná o jakýsi přechod mezi normálním velkým webem a „medailonkem“. Prioritu zde hrál čistý, leč moderní design a snadný přístup z mobilního telefonu či tabletu.

Markéta Doušová:
„Jsem spokojená s kvalitou, přehledností ale i vzhledem, který není přeplácaný. Web, který upoutá pozornost a skrývá vše, co by chtěl čtenář vědět. Spolupráce byla skvělá.“

rumburakk.cz

Galerie

Příklad jednoduchého „medailonku“. Efektní web, kde si uživatel může dle svého přání vystavit prakticky jakýkoliv obsah. Ideální, pokud například rozdáváte vizitky, na které chcete umístit odkaz na Váš web a email na Vaší doméně.

Pavelhof.cz

Galerie

Osobní webové stránky, které při zachování čistého moderního vzhledu upoutají.

alaia.cz

Galerie

Jedny z větších webových stránek. Důraz byl kladen na detaily. Paleta barev byla sladěna s logem a zároveň využita tak, aby bylo prohlížení pro uživatele maximálně pohodlné. Cílem webu byla prezentace kosmetického studia. Vyjímá se využitím jen minimálně komprimovaných profesionálních fotografií s účelem udržet rozumnou načítací dobu a zároveň špičkovou kvalitu.

uklidustecko.cz

Galerie

Webová stránka začínající firmy, která návštěvníka upoutá zejména čistým designem a úhlednou prezentací služeb.

praskova.cz

Galerie

Stránky herečky Simony Praskové spojují vše, co by mohl fanoušek i novinář potřebovat. Od nejnovějších článků z jiných webů, přes videa, až po filmografii a odkazy na tiskové materiály. Vše završuje moderní vzhled, který hrdě reprezentuje tuto herečku.